• تاریخ : ۲۹ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : مختلف

پلیس در۲۴ساعته گذشته دراعلام حیاتی ترین حوادث انتظامی، با انتشار عــکسی، ازشهروندان خواســت تا زنی را که از رانندگان متمول زورگیری می کرد، شناسایی کنند، همچنین پلیس از دستگیری رمالی خبر داده که ماهانه ۴۰ میلیون ریال درآمد داشته اســت.

 

به نقل ایرنا، سرهنگ جواد صفایی رئیس پلیس آگاهی اســتان البرز با انتشار عــکس زن زورگیر ازشهروندان درخواســت کرد چنانچه با این شیوه و یا از سوی این فرد مورد زورگیری قرار گرفـــــته اند جهت شناسایی متهم و طرح شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

 

وی افزود: درپی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره قتل در منطقه حسن آباد کرج بلافاصله اکیپی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی اســتان البرز جهت بررسی موضوع به محور مذکور اعزام شدند.

 

323270 813 (تصــویر) زن زورگیر را شناسایی کنید

 

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۴ رســالت موفق به دستگیری دو متهم که یکی از آن ها زن بود شده اما دو نفر دیگر از همدستان آن ها موفق به فرار شدند.

 

این مقام انتظامی اظهارکرد: متهمان دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی به جرم خود مبنی بر سرقت، زورگیری و قتل (ع – س) اعتراف کردند.

 

سرهنگ صفایی گفت: با توجه به اظهارات متهمان اقدامات فنی و اطلاعاتی گسترده ای برای شناسایی سایر اعضای باند انجام شد که درنهایت دو متهم متواری شناسایی و طی دو عملیات غافلگیرانه دستگیر و به قتل، بر اثر ضرب و شتم، دو فقره سرقت به عنف خودرو و دو فقره زورگیری اعتراف کردند.

 

رئیس پلیس آگاهی اســتان البرز درباره شیوه و شگرد سارقان زورگیر گفت: متهمان دستگیر شده با تشکیل یک باند چهار نفره با طعمه قرار دادن یک زن، مردان متمول را به بهانه دوستی شناسایی و با کشاندن آن ها به مخفیگاهشان با سلاح سرد اقدام به ضرب و شتم سوژه خود کرده و پس از گرفـــــتن فیلم و تصــویر، وجوه نقد، اموال و اشیاء قیمتی و کارت های عابر بانک آن ها را به سرقت برده و با تهدید به پخش و تکثیر فیلم و تصــویر های نامبردگان، آن ها را رها می کردند.

 

وی گفت: در روز حادثه یکی از سوژه ها که با فریب زن متهم وارد مخفیگاه آن ها شده بود پس از سرقت اموالش در یکی از اتاق ها حبس می شود که با تماس تلفنی یکی دیگر از سوژه ها که از قبل با آن زن قرار ملاقات گذاشته بود به منزل آن ها دعوت که به محض ورود مورد حمله همدستان آن زن قرار می گیرد.

 

رئیس پلیس آگاهی اســتان اظهارداشت: در ادامه متهمان قصد سرقت اموال وی را داشتند که مال باخته ضمن داد و فریاد با آنها درگیر می شود که متهمان با فشردن گلوی وی او را به قتل رسانده و هنگامی که قصد انتقال جسد را داشتند با سر و صدای مردی که در داخل اتاق زندانی بود با تماس اهالی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ و حضور بموقع ماموران دستگیر می شوند.

 

با توجه به احتمال سرقت اعضای این باند از افراد متعدد، بازپرس شعبه ۱۳ دادسرای کرج، دستور چاپ عــکس بدون پوشش متهم زن را در رسانه های جمعی صادر کرده اســت، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این فرد و همدستانش مورد سرقت قرارگرفـــــته اند درخواســت می شود تا جهت پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی اســتان البرز واقع در میدان طالقانی کرج ، بلوار تعاون و یا شعبه ۱۳ دادسرای ناحیه کرج مراجعه کنند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته (تصــویر) زن زورگیر را شناسایی کنید اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما