قیمت تخم مرغ به کمتر از قیمت مصوب رسید

معاون امور اقتصادی استانداری تهران گفت: در حال حاضر قیمت تخم مرغ به کمتر از قیمت مصوب تنظیم بازار رسیده و در این زمینه مشکل خاصی در سطح استان تهران وجود ندارد.
محمد امامی امین عصر شنبه در جلسه کمیسیون تنظیم بازار استان تهران اظهار کرد: براساس گزارش های ارائه شده از وضعیت قیمت اقلام اساسی بیشترین تغییرات قیمت مربوط به تخم مرغ و برنج هندی وارداتی در یک ماه اخیر بوده است.
وی تصریح کرد: مقرر شد به منظور تنطیم بازار سازمان جهادکشاورزی استان تهران نسبت به واردات برنج توجه بیشتری داشته باشد و در مورد تخم مرغ نیز با واردات انجام شده بیشتر از نیاز وجود دارد و بازار تنظیم شده است .
معاون امور اقتصادی استانداری تهران در ادامه به تامین میوه شب عید اشاره کرد و گفت: قرار است ۲ هزار تن سیب و ۴ هزار تن پرتقال برای میوه شب عید تدارک دیده شود که خریداری شده و در سردخانه ها نگهداری شوند.
به گفته وی قرار است این میوه ها با قیمتی که توسط ستاد تنظیم بازار کشور اعلام خواهد شد در زمان مناسب عرضه شود.
در جلسه امروز کمیسیون تنظیم بازار استان تهران تدابیری به منظور پیشگیری از افزایش قیمت تخم مرغ، مرغ و گوشت در سطح عرضه اتخاذ شد.
این جلسه که به ریاست محمد امامی امین معاون امور اقتصادی استانداری تهران و با حضور مدیران استانی عضو کمیسیون برگزار شد، گزارشی از روند قیمت کالاهای اساسی در سطح عرضه از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت ارائه شد.
همچنین در این جلسه با کارشناسی اعضای کمیسیون تدابیر لازم به منظور پیشگیری از افزایش قیمت تخم مرغ، مرغ و گوشت با ارائه گزارشی از شرکت پشتیبانی امور دام و اتحادیه مرغداران اتخاذ شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما