• تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

1295357 827 برترین ضربات سر منجر به گل در تاریخ فوتبال
برترین ضربات سر منجر به گل در تاریخ فوتبال
داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته برترین ضربات سر منجر به گل در تاریخ فوتبال اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

فرادید| ۲۵ ســال پیش در روز ۷ آوریل هوا چگونه بود؟ اگر این سوال را از آی.جی. بپرسید، او به شما خواهد گفت! فهرست بیماری‌های عجیب کم نیستند، اما برخی از این بیماری‌ها در عین ساده بودن عجیب به نظر می‌رسند. در ادامه با چند مورد از این بیماری‌ها آشنا خواهید شد که یکی از آن‌ها مورد عجیب زنی به نام آی.جی اســت.
 
مردی که اصلا چاق نمی‌شود!
به نقل فرادید*، جناب جناب پری، ۵۹ ســاله، تمام روز مشغول خوردن انواع شیرینی‌ها، چربی‌ها، برگرها و دسرها اســت، اما دریغ از یک گرم اضافه وزن؛ او اصلا چاق نمی‌شود. او به بیماری‌ای به نام «لیپودیستروفی» مبتلا اســت. در این بیماری، بدن به سرعت چربی‌ها را آب می‌کند.
 
در کودکی او چاق و فربه بود، اما در سن ۱۲ ســالگی و در یک شب تمام چربی‌هایش آب شدند. او تلاش کرد تا کمی وزن اضافه کند، اما تلاش‌های بی‌ثمر بود. او اهل اسکس انکلستان اســت و نزدیک به یک دهه پیگیر سلامتش بود. در نهایت اما بیماری مذکور در او تشخیص داده شد. بدن جناب جناب پری در واقع شش برابر دیگران انسولین تولید می‌کند. توما از این بیماری با عنوان «رویای مانکن‌ها» یاد می‌کنند.
 
مردی که سردش نمی‌شود
ویم هاف اهل هلند اســت و به او «مرد یخی» نیز گفته می‌شود. او زیر یخ‌‎های شناور شنا می‌کند و می‌تواند بدون دردسر درون سطل پر از یخ برود. او در سرمای زمستان فقط با یک زیرپوش از کوه بلانک بالا رفـــــت و اکثر رکوردهای این چنینی در جهان را به نام خود ثبت کرد. دانشمندان دلیل این اتفاق را نمی‌دانند، اما ویم می‌تواند در دماهای مهلک برای انسان‌های معمولی زنده بماند.

51928 474 بیماری‌های باورنکردنی!

کودکی که هیچگاه نمی‌خوابد
او ۲۴ ساعته شبانه روز بیدار اســت و مانند تمام کودک‌های سه ســاله دیگر شلوغ می‌کند، اما تنها همین بیماری اســت که او را با دیگران متمایز کرده اســت: او مبتلا به بیماری اســت که بر اساس آن حتی چند ثانیه هم نمی‌خوابد.
 
نام او رِت لمب اســت و توما تا مدتی دلیل این اتفاق را نمی‌دانستند. در نهایت بیماری‌ای به نام «نقص چیاری» در او تشخیص داده شد که بر روی مغز اثر می‌گذارد.
 
دختری که به آب آلرژی دارد
اشلی موریس نمی‌تواند شنا کند یا حتی حمام برود، چرا که به آب آلرژی دارد. بدن او حتی به تعریق ناشی از فعالیت‌های روزانه خودش هم واکنش نشان می‌دهد و سریع قرمز می‌شود. او متولد اســترالیا اســت و از ۱۴ ســالگی با این دردسر دست و پنجه نرم می‌کند. نام بیماری نادر او نیز اختلالی به نام «اورتیکاریای آبی» اســت. تاکنون تنها چند مورد در جهان گزارش شده اســت.

51929 377 بیماری‌های باورنکردنی!

زنی که فراموش نمی‌کند
آی.جِی زنی ۴۰ ســاله اســت که همه چیز را به خوبی به یاد دارد. ذهن او کاملا به صورت خودکار می‌تواند جزئیات خاطرات شخصی‌اش را در خود نگه دارد. اگر شما یک تاریخ را مثلا از ۲۵ ســال پیش به او نشان دهید و از او بخواهید تا به شما بگوید که چه اتفاقی در آن روز افتاد، او می‌تواند تمام جزئیات را به شما بگوید. او حتی می‌تواند بگوید که در آن روز چه چیزهایی توجهش را جلب کرده بود. علاوه بر این موارد، او به شما می‌گوید که چند شنبه بوده و هوا در آن روز چگونه بوده اســت!
 
نام این زن برای حفظ حریم شخصی‌اش فاش نشده اســت، اما این بیماری آنقدر جالب اســت که دانشگاه کالیفرنیا آن را «سندروم هایپرتایمسیا» نامیده و به معنای حافظه عــکسی فوق‌العاده اســت.
 
 دختری که فقط تیک تاک می‌خورد!
ناتالی کوپر، دختری ۱۷ ســاله اســت که به بیماری عجیبی مبتلا اســت؛ او هر بار که چیزی می‌خورد، مریض می‌شود. در حقیقت، او هیچ چیزی جز «آدامس‌های نعنایی تیک تاک» نمی‌تواند بخورد و فقط آن‌ها با بدنش سازگاری دارد. او مابقی مواد مغذی مورد نیاز بدنش را از طریق لوله‌ای که پزشک‌ها برای او طراحی کرده‌اند، دریافت می‌کند.

51930 603 بیماری‌های باورنکردنی!

موسیقی‌دانی که مرتب سکسکه می‌کند
کریس سندز، ۲۴ ســاله و اهل لینکولن، هر دو ثانیه یک بار سکسکه می‌کند. گاهی اوقات نیز پیش می‌آید که کریس هنگام خواب هم سکسکه می‌‎کند. او تمام درمان‌های موجود پزشکی، یوگا و هیپنوتیز را انجام داده، اما دردسرش حل نشده اســت.
 
کریس خودش فکر می‌کند که رفلکس اسید معده‌اش باعث سکسکه‌هایش اســت. بیماری کریس باعث شده تا او نتواند درست کار کند و تاکنون تنها چهار مرتبه اجرا داشته اســت. در هفته‌های آتی قرار اســت که یک عمل جراحی بر روی او انجام شود تا بلکه سکسکه‌های کریس قطع شود!
 
دختری که پس از خنده، غش می‌کند
کای آندروود، ۲۰ ســاله، به بیماری کاتاپلکسی مبتلا اســت که بر اساس آن، هر نوع هیجان قوی منجر به سست شدن ماهیچه‌هایش خواهد شد. نشاط، عصبانیت، ترس، شگفت زدگی، حیرت و حتی خجالت از جمله این موارد هستند. بیشترین تعداد از حال رفـــــتن او در طول یک روز ۴۰ مرتبه بوده اســت. کای اهل بریتانیا اســت.

51931 878 بیماری‌های باورنکردنی!

دختری که به تکنولوژی آلرژی دارد
صحبت کردن با گوشی همراه و آشپزی با مایکرو ویو برای خیلی‌ها یک امر عادی اســت، اما دِبی بِرد به امواج این چنینی آلرژی دارد. این زن ۳۹ ســاله امواج الکترومغناطیس حساسیت دارد و به سرعت پوست سرخ می‌شود و پلک‌هایش نیز متورم می‌شوند. او منزل محل سکونتش را به شکلی طراحی کرده که در آن بتواند به راحتی و به دور از دردسر زندگی کند.
 
منبع: Oddee
ترجمه: وبسایت فرادید

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته بیماری‌های باورنکردنی! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

713045 956 دیدار عیدانه جمعی از مسوولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی با رییس‌جمهور

رییس‌جمهور همزمان با عید سعید فطر، با جمعی از مسوولان و مدیران دستگاه‌های مختلف اجرایی کشور دیدار کرد.

به نقل ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی در این دیدار که روز دوشنبه در دفتر رییس‌جمهور برگزارشد،  با تبریک عید بزرگ فطر ، خواهان تلاش بیش از پیش هم مسوولان برای تولید و اشتغال  و ساختن ایـــران اسلامی شد.

وی عید فطر را عید بازگشت به فطرت پاک انسانیت پس از یک ماه روزه داری دانست و تاکید کرد که فیض خداوند برای بندگانش زیاد اســت و بنای پروردگار بر بخشش اســت و سختگیری نیست.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته دیدار عیدانه جمعی از مسوولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی با رییس‌جمهور اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

1295360 565 رسانه‌های هوچی‌گر در فتنه 88 کجا بودند؟

خبرگزاری فارس: حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور پیش از ظهر امروز در جمع مردم در حسینیه شهدای روستای فردو با اشاره به قدرت موشکی ایـــران اظهار کرد: دلیل اینکه دشمنان به کشورمان حمله نمی‌کنند، قدرت بازدارنده موشکی ایـــران اســت.

وی ادامه داد: به سطحی از بازدارندگی رسیدیم که ریسک و هزینه حمله را برای دشمن بالا بردیم، آمریکا ۳۶ پایگاه در منطقه دارد که نزدیک ترین آن به ما در بحرین اســت، هیچ کدام از این پایگاه‌های ارتش آمریکا در منطقه خارج از برد موشکی ما نیستند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: در عرصه‌های مختلف همچون هسته‌ای و موشکی در سایه تحریم به بالاترین رشد رسیدیم، موشک‌هایی که آماده بودند، موجودات زنده به فضا ببرند، پرتابشان با شکل‌گیری دولت یازدهم متوقف شد و توقف این پروژه تا به امروز ادامه دارد.

ذوالنور پیشرفـــــت ایـــران در زمینه فضایی را مایه شگفتی جهان دانست و تصریح کرد: اما در حوزه‌هایی که تحریم چندان متوجه آن‌ها نبود، پیشرفـــــت چندانی نداشتیم، دلیلش این بود که این حوزه‌ها متصل به دولت‌ها بود و سیاسی کاری در آن وجود داشت، اما در حوزه‌هایی که به دولت‌ها متصل نبود و به نوعی به ولی فقیه اتصال داشت، پیشرفـــــت‌های چشمگیری داشتیم.

وی ادامه داد:  روحیه بسیجی و جهادی در حوزه‌هایی همچون موشکی توانست که این حوزه‌ها را متحول کند و امروز هم کشور به این روحیه و تفکرات نیاز دارد، نیاز امروز کشور تفکرات ارزشی و ولایتمداری اســت و مدیران ما نیاز به روحیه دنیاگریزی و تقوا دارند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: آمار طلاق در شهر تهران در حال نزدیک شدن به ۴۰ نسبت اســت و مدیران باید به این مســاله توجه کنند، رهبر معظم انقلاب بارها به بحث‌های آسیب‌های اجتماعی تاکید داشتند و نیاز امروز اســت که دولتمردان به این بحث‌ها توجه کنند و آدرس‌های اشتباهی را به مردم ندهند.

ذوالنور با اشاره به حاشیه‌های راهپیمایی روز قدس در تهران اظهار کرد: در این راهپیمایی چند نفر خودسر شعارهایی را علیه رئیس جمهور دادند، چند روز اســت که فضای رسانه‌ای کشور درگیر این مســاله شده اســت، اما چرا در فتنه ۸۸ که علیه امام خمینی(ره) شعار دادند و عــکــس هـا امام راحل را آتش زدند، برخی سکوت کردند و چیزی نگفتند؟ این رسانه‌ها آن‌زمان کجا بودند؟

وی ادامه داد: اینکه برخی شعارهایی را علیه رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس دادند، کار بدی بود و ما این حرکت را تائید نمی‌کنیم، دستگاه قضایی باید این مســاله را بررسی و با خاطیان برخورد کند، اما چرا در دوران فتنه که علاوه بر رئیس جمهور منتخب به تمام ارکان نظام توهین شد، برخی در کنار فتنه‌گران حرکت کردند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی هنوز هم حاضر نیستند که از فتنه ۸۸ اعلام برائت کنند، اما چه شده اســت که به دلیل اقدام خودسرانه چند فرد در راهپیمایی روز قدس، تمام تریبون‌های کشور فعال می‌شوند، چون می‌خواهند که به مردم آدرس اشتباهی بدهند تا آن‌ها به دنبال مطالبات اصلی خودشان نباشند و نگویند که بیکاری برای ما دردسر به وجود آورده اســت.

ذوالنور در پایان شعار چند نفر در راهپیمایی روز قدس را مســاله اصلی مردم ندانست و خاطرنشان کرد: امروز بیکاری هشت میلیونی، دردسر اصلی مردم اســت و نباید آدرس اشتباهی به مردم بدهیم، تقوای مدیران این اســت که به امور اصلی مردم بپردازند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته رسانه‌های هوچی‌گر در فتنه ۸۸ کجا بودند؟ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

53908 763 داســتان زنی که برده جنسی شد

فرادید| شاندرا ووارانتو، دختر جوانی بود که به امید شروع به کار در یک هتل به آمریکا رفـــــته بود ولی قاچاقچیان انسان او را وادار به روسپی‌گری، بردگی جنسی، اســتفاده از مواد مخدر و قربانی خشونت کردند و مدت ها طول کشید تا بتواند باند قاچاقچیان انسان را به پای میز محاکمه بکشاند.

به نقل فرادید به نقل از بی بی سی، شاندرا داســتان زندگی خود را چنین شرح می دهد: اولین هفته ماه ژوئن ســال ۲۰۰۱ بود که وارد آمریکا شدم. برای من آمریکا سرزمین شانس و فرصت بود و به همین دلیل هنگامی که از گمرک فرودگاه جان اف کندی در نیویورک عبور می کردم از این که در این کشور جدید بودم هیجان زده شده بودم؛ اگر چه به دلیل سینما و تلویزیون این کشور به طور عجیبی برایم آشنا به نظر می آمد.

هنگامی که به ســالن ورود مسافران قدم گذاشتم اسم خودم را شنیدم و وقتی رویم را برگرداندم مردی را دیدم که تصــویر من در دستش بود. انتظار داشتم این شخص که نامش جانی، بود مرا به هتلی که قرار بود کار کنم ببرد.

این واقعیت که هتل محل کار من در شیکاگو بود و من وارد فرودگاه جان اف کندی که بیش از هزار کیلومتر با شیکاگو فاصله دارد شده بودم، نشان می داد که تا چه حد ساده و بی تجربه بودم. من که ۲۴ ســال داشتم هیچ فکر نمی کردم در چه راهی قدم گذاشته ام.

من بعد از فارغ التحصیل شدن در رشته امور مالی، مدتی را در بانکی در اندونزی کار کرده بودم ولی پس از شروع بحران مالی آسیا و نیز بی ثباتی سیاسی اندونزی، کارم را از دست دادم.

از آنجا که می بایستی هزینه نگاهداری دختر سه ســاله ام را تامین کنم در جستجوی کار در خارج از کشور برآمدم. پس از دیدن یک آگهی اســتخدام در هتل های آمریکا، ژاپن، هنگ کنگ و سنگاپور، آمریکا را انتخاب کردم.

شرط اســتخدام من، دانستن اندکی زبان انگلیسی و پرداخت مبلغی معادل ۲۷۰۰ دلار بود. حقوقی که به من پیشنهاد شده بود حدود ماهانه ۵۰۰۰ دلار بود که برای نگاهداری دخترم که قرار بود با مادرم در اندونزی بماند، کافی بود.

53909 115 داســتان زنی که برده جنسی شد
شاندار در سمت راســت مردی که در عــکس ایستاده دیده می شود

ورود به آمریکا

من همراه با چهار زن دیگر و یک مرد در فرودگاه جان اف کندی پیاده شده بودیم. جانی، ما را به دو گروه تقسیم کرد و تمام مدارک من از جمله پاسپورتم را گرفـــــت و با دو زن دیگر سوار اتومبیل شدیم.

پس از مدتی، اتومبیل در یک پارکینگ توقف کرد و جانی ما را سوار اتومبیل تازه ای کرد. متوجه شدم که راننده جدید به جانی مبلغی پول داد. در اینجا بود که شک و تردید من شروع شد ولی به خودم تلقین می کردم که نگران نباشم.

راننده تازه هم ما را به راه دوری نبرد و خارج یک رستوران از ما خواســت پیاده شده و سوار اتومبیل دیگری شویم. سومین راننده ما را به خانه ای برد و تحویل کسی داد که مسلح بود. این شخص ما را به زور سوار ماشین کرد و به خانه ای در بروکلین برد.

هنگامی که در این خانه باز شد دختر ۱۲ یا ۱۳ ســاله ای را دیدم که روی زمین افتاده بود و در حالی که فریاد می زد و خون از بینی اش می آمد، چندین مرد به نوبت به او لگد می زدند.

روز بعد جانی به این خانه آمد و با پوزش از این که پس از جدا شدنش از ما باید اشتباه وحشتناکی رخ داده باشد گفت برای تهیه کارت شناسایی تصــویر خواهیم گرفـــــت و بعد برای خرید یونیفورم خواهیم رفـــــت تا بتوانیم کارمان را در هتل شیکاگو شروع کنیم. پس از صحنه های فجیعی که دیده بودم جانی به نظرم یک فرشته می آمد و به او اعتماد کردم.

مردی که ما را برای تصــویر گرفـــــتن برده بود، برای خریدن یونیفورم ما را به مغازه ای برد که لباس های زنانه  و مدل هایی که من هرگز آنها را ندیده بودم می فروخت. اینجا محل فطریقه یونیفورم نبود.

احساس خطر

53960 679 داســتان زنی که برده جنسی شد

شاندرا به همراه سه قربانی دیگر قاچاق انسان

متوجه شده بودم که به من دروغ گفته اند و وضعیتم خطرناک اســت. حتی یادم می آید به اطراف مغازه نگاه می کردم تا ببینم می شود به نحوی فرار کنم؟ ولی می ترسیدم و کسی را هم در آمریکا نمی شناختم. دو دختر دیگری که با من بودند به نظر می رسید از خریدشان لذت می برند.

روز بعد من از گروه خودم جدا شدم و دیگر آن دو دختر را ندیدم. با اتومبیل من را به خانه ای بردند و در آنجا قاچاقچیانی که مرا به آمریکا کشانده بودند به من تجاوز کردند.

آنها اندونزیایی، تایوانی، چینی های مالزیایی و آمریکایی بودند. چیزی که آن شب بخصوص مرا خیلی گیج کرده و ترسانده بود این بود که لباس یکی از این مردان آرم پلیس داشت و تا به امروز نمی دانم که او واقعا پلیس بود یا نه.

آنها به من گفتند که ۳۰ هزار دلار به آنان بدهکارم و باید با این کار بدهی ام را بپردازم. من را به روسپی‌ خانه ها، آپارتمان ها، هتل ها و کازینوهای متعددی در شرق آمریکا بردند ولی من به ندرت دو روز در یک جا بودم و هرگز نمی دانستم کجا هستم یا کجا می روم.

قاچاقچیان من را با زور اسلحه وادار به اســتفاده از مواد مخدر می کردند. هر روز تمام ۲۴ ساعت به انتظار می نشستیم و اگر کسی نمی آمد کمی می خوابیدیم. در مواقعی که مشتری نبود خود قاچاقچیان به ما تجاوز می کردند.

علیرغم این اتفاقات، مثل این بود که کرخ شده بودم و نمی توانستم گریه کنم. در حالی که اندوه، عصبانیت و نومیدی بر من غلبه کرده بود، کارهایی را که به من می گفتند انجام می دادم و به سختی برای زنده ماندن تلاش می کردم. من منظره دختر بچه ای را که به او کتک می زدند فراموش نکرده بودم و می دیدم قاچاقچیان چطور زنانی را که سرکشی می کردند و حاضر به تن‌فطریقهی نمی شدند کتک می زدند.

بیشتر شب ها حدود نیمه شب یکی از قاچاقچیان مرا با اتومبیل به یک کازینو می برد. گارد محافظ من که اسلحه به دست داشت من را از در مخصوص خدمه هتل به اطاق مخصوص می برد. در تمام طول شب مامور محافظ من در راهرو می ایستاد تا مانع فرار من شود.

از نظر جسمی ضعیف بودم و قاچاقچیان فقط به من سوپ ساده برنج می دادند و غالبا تحت تاثیر مواد مخدر قوی بودم.

دفتر خاطراتی داشتم که با مخلوطی از زبان های اندونزیایی، ژاپنی و علائم و اشارات سعی می کردم اتفاقاتی را که در طول روز افتاده در این دفتر یادداشت کنم. این که چکار کرده ام، کجا رفـــــته ام. تاریخ روزها را نیز می نوشتم که البته کار دردسری بود چون در داخل روسپی‌خانه راهی نبود که بدانم شب اســت یا روز.

53911 669 داســتان زنی که برده جنسی شد

تصمیم به فرار
روزی که با نینا دختر ۱۵ ســاله ای که با من دوست بود به روسپی‌ خانه ای در بروکلین رفـــــته بودم، رئیس این روسپی خانه که زن خوب و مهربانی به نظر می رسید شماره تلفن مرد جوانی را به ما داد و گفت که اگر روزی توانستیم خودمان را از این بند آزاد کنیم این مرد به ما کار شرافتمندانه خواهد داد و خواهیم توانست پول پس انداز کنیم و به اندونزی برگردیم.

چند روز بعد من و نینا موفق شدیم از راه پنجره کوچک دستشویی که بازمانده بود فرار کنیم و به شماره تلفنی که به ما داده شده بود زنگ بزنیم.

مرد جوان به دیدنمان آمد و ما را به یک هتل برد و گفت منتظر باشیم تا برای ما کار پیدا کند. او از ما مواظبت می کرد و غذا و لباس برایمان می آورد. ولی پس از چند هفته سعی کرد ما را وادار به همبستری با مردان هتل کند. وقتی حاضر به این کار نشدیم به جانی تلفن کرد تا بیاید و ما را ببرد. معلوم شد او هم یکی از همان قاچاقچیان اســت و با زنی که رئیس روسپی‌خانه بروکلین بود همکاری می کند.

اما قبل از رسیدن جانی، من موفق به فرار شدم و خودم را به یک ایستگاه پلیس رساندم و ماجرا را شرح دادم. ولی مامور پلیس حرف های من را باور نکرد و با وجود نداشتن پول و مدارک، گفت در خیابان خطری من را تهدید نمی کند. دو مامور دیگر هم جواب مشابهی دادند.

پس از آن به کنسولگری اندونزی رفـــــتم و برای گرفـــــتن پاسپورت و مدارک دیگر، تقاضای کمک کردم می دانستم که در کنسولگری اطاقی هست که در مواقع اضطراری اشخاص می توانند آنجا بخوابند ولی آنها هم کمکی به من نکردند.

سرگردانی در خیابان های نیویورک
ناچار شدم که شب ها را در خیابان ها یا متروی نیویورک بخوابم و برای پول غذا گدایی کنم. هر وقت کسی به حرف من گوش می داد داســتان زندگی ام را تعریف می کردم و می گفتم در همان نزدیکی خانه ای اســت که زنان در آنجا زندانی اند و احتیاج به کمک دارند. روزی مردی که می گفت نامش ادی، اســت برای من غذا خرید. او یک ملوان اهل اوهایو بود که در مرخصی به سر می برد. وقتی شرح حالم را به او گفتم، از من خواســت ظهر روز بعد در همانجا او را ملاقات کنم.

روز بعد که ادی را دیدم به من گفت از طرف من با اف بی آی، تلفنی صحبت کرده و اف بی آی به پلیس آن ناحیه تلفن زده. می بایستی ما همان دقیقه به ایستگاه پلیس برویم تا ماموران به من کمک کنند.

دو کارآگاه به تفصیل از من سئوال کردند. من دفتر خاطراتم را که جزئیات محل روسپی‌خانه ها را نوشته بودم و جعبه کبریت هایی را که از کازینوهایی که در آنجا مجبور به تن‌فطریقهی شده بودم، برداشته بودم به ماموران نشان دادم. آنها با شرکت هواپیمایی و اداره مهاجرت تماس گرفـــــتند تا از صحت اظهارات من مطمئن شوند.
 
پس از آن از من خواســتند همراه آنها به روسپی‌خانه بروکلین بروم تا دوستانم را آزاد کنند.

الان از یادآوری صحنه دستگیری قاچاقچیان لذت می برم ولی در آنموقع خیلی نگران بودم و می ترسیدم که ماموران وارد ساختمان شوند ولی ببینند که آن شب هیچ اتفاقی نمی افتد. از این بیم داشتم که فکر کنند به آنان دروغ گفته ام و مرا زندانی کنند.

پس از رسیدن به ساختمان توانستم از پشت پنجره با نگاه به داخل اطاق، جانی و دخترانی را که آنجا کار می کردند ببینم. سه زن که یکی از آنها نینا بود دیده می شدند. هیچ وقت صحنه ای را که این زنان که برهنه بودند و تنها با حوله ای خودشان را پوشانده بودند، از ساختمان خارج می شدند، فراموش نخواهم کرد. دوستان من آزادی شان را به دست آورده بودند و از خوشحالی فریاد می کشیدند.

جانی و دو مرد دیگری که روز بعد دستگیر شدند متهم و نهایتا مجرم شناخته شدند.

تلاش برای بازگشت به زندگی عادی

53912 684 داســتان زنی که برده جنسی شد

شاندرا در کنفرانسی خبری در کنار دو تن از نمایندگان کنگره

ولی من برای التیام دردهایم هنوز به کمک و گذشت زمان احتیاج داشتم. ماموران اف بی آی، من را به موسسه ای در نیویورک که به قربانیان جنایت و اذیت و آزار کمک می کند، معرفی کردند. کارکنان این موسسه ترتیبی دادند که بتوانم به طور قانونی در آمریکا بمانم و کار پیدا کنم.

من می توانستم به اندونزی و نزد خانواده ام برگردم ولی برای این که بتوانم علیه قاچاقچیان انسان شهادت دهم، می بایستی در آمریکا بمانم. تمام این روند چندین ســال طول کشید.

قاچاقچیان در اندونزی برای پیدا کردن من در جستجوی یافتن نشانی منزل مادرم بودند و به همین جهت مادرم و دخترم ناچار شدند مخفی شوند. ولی خطری که آنان را تهدید می کرد تا آن حد زیاد بود که موسسه ای که به من کمک کرده بود، امکانات آمدن دخترم به آمریکا را فراهم کرد وسرانجام در ســال ۲۰۰۴ دخترم به من ملحق شد. در ســال ۲۰۱۰ به من اجازه اقامت دائم در این کشور داده شد.

53913 643 داســتان زنی که برده جنسی شد

در کاخ سفید در کنار جان کری، وزیر خارجه آمریکا

اکنون ۱۵ ســال از تاریخی که وارد آمریکا شدم می گذرد. دختر کوچکم الان یک تین ایجر اســت و یک پسر ۹ ســاله هم دارم. تصمیم گرفـــــته ام برای نجات قربانیان قاچاق انسان از هیچ کمکی دریغ نکنم و به همین جهت تشکیلاتی به اسم منتاری، را تاسیس کردم که به این قربانیان کمک می کند تا دوباره در جامعه ادغام شوند و کار پیدا کنند.

در همین حال ما سعی می کنیم کسانی را که هنوز فکر می کنند آمریکا بهشت موعود اســت با خطراتی که بر سر راهشان اســت آشنا کنیم. هرســال قاچاقچیان انسان ۱۷ تا ۱۹ هزار نفر را به طور غیرقانونی به آمریکا می آورند.

من در کلیساها، مدارس، دانشگاه ها و ادارات دولتی در باره تجربیاتم صحبت می کنم. چندی قبل از سناتورهای آمریکایی درخواســت کردم قانونی را تصویب کنند که به موجب آن باید کارگران خارجی که به آمریکا می آیند به حقوق خود آگاهی داشته و برای اســتخدام پول پرداخت نکنند و در باره دستمزد و شرایط زندگی شان در آمریکا واقعیت به آنان گفته شود. خوشحالم که اکنون قانون عوض شده و آژانس هایی که کارشان اســتخدام کارگر از خارج از آمریکاســت، باید قبل از شروع فعالیت، در وزارت کار آمریکا ثبت نام کنند.

در ســال ۲۰۱۵ بود که از من درخواســت شد عضو یک شورای مشورتی جدید شوم که کارش کمک به قربانیان قاچاق انسان اســت و برای اولین بار در ماه ژانویه در کاخ سفید آمریکا با اعضای این شورا ملاقات کردم.

53914 173 داســتان زنی که برده جنسی شد

شاندرا در گردهمایی که برای پایان دادن به خشونت علیه زنان برگزار شده – مارس ۲۰۱۶

هنوز با نینا که به تازگی ۳۰ ســاله شد دوست نزدیک هستم و شماره تلفن ادی، مردی را که هنگامی که درمانده بودم، از جانب من با اف بی آی صحبت کرده بود، تا این اواخر داشتم.

در ســال ۲۰۱۴ حوالی کریسمس به او تلفن کردم تا او را در جریان اتفاقاتی که برایم افتاده بود بگذارم ولی او حرف من را قطع کرد و گفت تمام داســتان من را دنبال کرده و از این که برای خودم زندگی تازه ای درست کرده ام خوشحال اســت. ادی گفت: “هرگز فکر نکن که از من تشکر کنی- همه این کارها را خودت کرده ای.”

ولی ادی من از تو متشکرم که آن روز در پارک به حرف هایم گوش دادی و کمکم کردی تا زندگی ام را دوباره شروع کنم.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته داســتان زنی که برده جنسی شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

مایکروسافت تمرکز زیادی بر پشتیبانی از قلم در ویندوز ۱۰ داشته اســت. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت به ۱۰ اپلیکیشن برتر که از قلم دیجیتال در ویندوز پشتیبانی می‌کنند.

مایکروسافت از ابتدای معرفی ویندوز ۱۰ گسترش ویژگی‌های کار با قلم را که با نام Windows Ink شناخته می‌شوند، در دستور کار خود قرار داده اســت. همچنین ارائه‌ی قلم به‌عنوان یکی از ابزارهای کاربردی مجموعه محصولات سرفیس، زمینه را برای ارائه‌ی نرم‌افزارهایی ویژه‌ی کار با قلم فراهم کرده اســت. در این مطلب، با ۱۰ برنامه‌ی برتر ویژه‌ی کار با قلم در ویندوز آشنا می‌شویم.

Fused

84123e82 2b0f 49b8 8a19 c1da5c8c8783 ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

Fused امکان ترکیب عــکــس هـا و ویدئو‌ها را فراهم می‌کند. فرقی نمی‌کند یک تصــویر ساده باشد یا یک ویدئوی پانورامیک خانوادگی، با این برنامه می‌توانید هر فیلم یا تصــویری را ترکیب کنید. محیط این برنامه با دستگاه‌های لمسی سازگاری کامل دارد و با کمک قلم، اســتفاده از ویژگی‌های متنوع این برنامه ساده‌تر می‌شود. هرچند اســتفاده از تمامی ابزارهای موجود در این برنامه مجانی اســت؛ اما برای حذف واترمارک برنامه باید مبلغی پرداخت کنید. می‌توانید این برنامه را از ویندوز اســتور دانلود کنید.

Plumbago

3ae10090 4ee2 45b5 ac9a 50f976c1ab9c ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

Plumbago یکی از تولیدات پروژه‌ی گاراژ مایکروسافت اســت. این برنامه یک برنامه‌ی یادداشت‌برداری اســت که به‌ شما اجازه می‌دهد خلاقیت را چاشنی کارتان کنید. این برنامه امکان ساخت چندین دفتر با حداکثر ۲۵ صفحه در هر کدام به شما می‌دهد. تعامل با این برنامه به‌طور کامل با محوریت قلم صورت می‌گیرد و انجام اعمالی نظیر ترسیم، هایلایت کردن، انتخاب و… با کمک قلم امکان‌پذیر اســت. برای دانلود این برنامه از ویندوز اســتور، از این لینک اســتفاده کنید.

Sketchable

d3819abf adba 49eb a171 70a75af04eb7 ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

Sketchable برنامه‌ای اســت که با وجود انواع قلم‌مو‌ و ابزار‌ طراحی، دست طراحان را برای خلق آثار هنری باز می‌گذارد. از جمله ویژگی‌های قابل توجه این برنامه پشتیبانی از لایه‌ها، دو حالت مختلف ترکیب اشکال و پشتیبانی از انواع رزولوشن‌ها از جمله رزولوشن ۴K اســت. دیگر ویژگی جالب این برنامه پشتیبانی از Surface Dial اســت. Sketchable را می‌توانید از این لینک دانلود کنید.

FluidMath

60bda65f 22a0 4d75 af4d 751a606979e6 ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

این برنامه بیشتر مناسب دانشجویان و دانش‌آموزان اســت. FluidMath توانایی تشخیص اعداد، علائم، عملگرهای ریاضی و متغیر‌ها را دارا اســت و این کار را با دقت خوبی انجام می‌دهد. با کمک این برنامه می‌توانید به‌سرعت عبارات ریاضی را حل یا گراف‌های مختلفی رسم کنید. دانشجویان و دانش‌آموزانی که از این برنامه اســتفاده می‌کنند، می‌توانند به‌راحتی بین دو حالت حل معادلات و یادداشت‌برداری سوئیچ کنند. کار کردن با این برنامه همچون کار کردن با یک کاغذ بی‌پایان اســت که امکان گسترش آن از هر سمتی وجود دارد و می‌توان اندازه‌های مختلفی برای آن تعیین کرد. می‌توانید این برنامه را از ویندوز اســتور دانلود کنید.

Drawboard PDF

7d03b914 91df 4a16 99b9 2a0465fb5504 ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

این برنامه جهت یادداشت‌برداری روی فایل‌های PDF و همچنین ایجاد فایل‌های PDF ایجاد شده اســت. با کمک این برنامه می‌توانید به‌راحتی یادداشت‌برداری کنید یا حتی یادداشت‌هایی را به اسناد خود ضمیمه کنید. پشتیبانی بی‌نقص و دقیق این برنامه از قلم دیجیتال، نوشتن با دست را به تجربه‌ای راحت و آسان تبدیل می‌کند. به‌علاوه، مجموعه‌ی قلم‌های مجازی که این برنامه ارائه می‌دهد، تمرکز روی محتوای اسناد را راحت‌تر می‌کند. برای دانلود این برنامه به این لینک مراجعه کنید.

StaffPad

6a71f669 5d4b 43a4 b30b 1baad7b5b43c ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

StaffPad ابزاری فوق‌العاده برای ساخت سمفونی‌ و یادداشت‌برداری روی آن‌ اســت. این برنامه دارای ویژگی‌های جالبی نظیر Composer Assistant (دستیار آهنگ‌سازی)، یکپارچه‌سازی عمیق قلم و لمس و همچنین ارکستر مجازی جهت پخش موزیک‌های ساخته شده اســت. اگر قصد دارید ساخته‌های خود را به یک تالار کنسرت ببرید هم جای نگرانی نیست؛ چرا که این برنامه اجازه می‌دهد ساخته‌هایتان را با فرمت مناسبی چاپ کنید. این برنامه را می‌توانید از ویندوز اســتور دانلود کنید.

Fresh Paint

dc397b9a 3ba4 4530 b38b 5d34640c6568 ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

Fresh Paint یکی از بهترین برنامه‌های طراحی موجود در ویندوز اســتور اســت. این برنامه‌ امکان طراحی روی انواع متفاوتی از بافت‌های کاغذ و اســتفاده از انواع مختلف قلم‌مو‌ و قلم‌ مجازی را فراهم می‌کند. طراحان می‌توانند کار طراحی خود را با یک کاغذ سفید شروع کنند یا اینکه کارشان را با اعمال تغییرات روی عــکسی که از قبل وجود دارد، شروع کنند. Fresh Paint دارای ویژگی‌های جالبی اســت، نظیر یک پنکه‌ی مجازی که به‌طور مجازی عــکس را خشک می‌کند تا بعداً نتوانید آن را تغییر دهید. همچنین یک پالت رنگ مجازی به شما اجازه می‌دهدبا ترکیب رنگ‌های مختلف، رنگ‌های جدیدی ایجاد کنید. این برنامه را می‌توانید از این لینک دریافت کنید.

The New York Times Crossword

05923c55 ad2f 43a4 a586 511a479c8991 ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

اگر دوست دارید جدول روزنامه‌ی نیویورک تایمز را حل کنید اما حوصله‌ی حمل یک نسخه فیزیکی از این روزنامه را ندارید، بد نیست این برنامه را که به‌طور کامل از قلم پشتیبانی می‌کند امتحان کنید. با اســتفاده از این برنامه، پر کردن جدول با قلم دیجیتال به راحتی پر کردن آن با قلم معمولی اســت. در آزمایش‌های ما، تشخیص دستخط با دقت قابل قبولی صورت می‌گرفـــــت. برای دسترسی به آرشیو کامل جدول‌ها در این برنامه، باید مشترک روزنامه‌ی نیویورک تایمز باشید. اما این برنامه یک جدول کوچک روزانه را به‌طور مجانی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد. برای دریافت این برنامه از فطریقهگاه مایکروسافت از این لینک اســتفاده کنید.

Zen: Coloring Book for adults

1e8d80db 7f43 44b5 9684 0900c0c07a96 ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

شاید در گذشته کتاب‌های رنگ‌آمیزی فقط مختص کودکان بودند؛ اما با کمک تکنولوژی، کتاب‌های رنگ‌آمیزی به سرگرمی جدیدی برای بزرگ‌ســالان نیز بدل شده‌اند. کتاب رنگ‌آمیزی دیجیتال Zen، شامل یک مجموعه از طرح‌های مجانی اســت و همچنین می‌توانید مجموعه‌های متنوعی نیز خریداری کنید. با این برنامه می‌توانید برای چندین ساعت سرگرم باشید و در کنار آن قدرت خلاقیت خود را نیز محک بزنید. به‌علاوه، ابزارهای رنگ‌آمیزی و قلم‌مو‌های موجود در این برنامه بسیار دقیق هستند و با قلم دیجیتال نیز سازگاری کامل دارند. این برنامه را می‌توانید از ویندوز اســتور دریافت کنید.

Nebo

db0b0435 6f5d 4a8f 8693 073e7aee1506 ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز 10

Nebo یک برنامه‌ی ویژه‌ی یادداشت‌برداری اســت که با الهام از وان‌نوت ایجاد شده اســت. در Nebo کاغذ مجازی که روی آن نوت برداری می‌کنید هیچ وقت تمام نمی‌شود و در نتیجه می‌توانید در یک صفحه‌ی بی‌نهایت نوت بنویسید. با کمک Nebo می‌توانید دست‌نوشته‌هایی در اندازه‌های مختلف ایجاد کنید. همچنین این برنامه دارای ویژگی‌های خلاقانه‌ای نظیر میانبر‌هایِ ترسیمی برای سرفصل‌ها، هایلایت کردن، تو پر کردن و نقطه‌گذاری اســت. به‌علاوه، Nebo از معادلات ریاضی پشتیبانی می‌کند و امکان رسم نمودار نیز این برنامه در دسترس اســت. همچنین با کمک Nebo می‌توانید یادداشت‌هایتان را به فرمت‌های رایجی نظیر PDF، Word و HTML تبدیل کنید. می‌توانید این برنامه را از ویندوز اســتور دانلود کنید.

نظر شما درباره‌ی این برنامه‌ها چیست؟ آیا قبلا از این برنامه‌ها اســتفاده کرده‌اید؟ شما چه برنامه‌هایی برای کار با قلم در ویندوز پیشنهاد می‌کنید؟

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته ۱۰ اپلیکیشن برتر با پشتیبانی از قلم دیجیتال در ویندوز ۱۰ اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

713048 487 90 نسبت ایـــرانی‌ها گروه خونی مثبت دارند

سخنگوی سازمان انتقال خون ایـــران شاخص اهدای خون در ایـــران را ۲۷ در هزار نفر عنوان کرد و افزود: از هر هزار نفر در کشور، به طور متوسط ۲۷ نفر خون خود را اهدا می کنند که شاخص بسیار خوبی در سطح دنیا اســت.

به نقل ایسنا، دکتر بشیر حاجی بیگی، اظهار داشت: ۹۰ نسبت از مردم، گروه خونی مثبت دارند و سازمان انتقال خون به تمامی گروه‌های خونی مثبت و منفی نیاز دارد. گروه خونی O+ فراوان‌ترین گروه خونی در بین مردم اســت و ۳۳ تا ۳۴ نسبت از مردم دارای این گروه خونی هستند.

وی افزود: همچنین ۲۵ تا ۲۶ نسبت از مردم گروه خونی A+، حدود ۲۴ نسبت از مردم گروه خونی B+، حدود ۷ تا ۸ نسبت از مردم گروه خونی AB+، حدود ۳ تا ۴ نسبت دارای گروه خونی O منفی، حدود ۲ تا ۳ نسبت A منفی و کمتر از یک نسبت از آنها گروه خونی AB منفی دارند.

حاجی بیگی از گروه خونی AB منفی به عنوان نادرترین گروه خونی در بین مردم یاد کرد و گفت: مردم حتما باید گروه خونی خود را بدانند و در برخی موارد که عنوان می‌شود خون کمیاب می‌شود، هیچ فردی مقصر نیست؛ زیرا برخی از گروه‌های خونی کمیاب و نادر هستند و در اســتان تهران ممکن اســت بین یکهزار نفر اهداکننده خون، ۲ تا ۳ نفر دارای گروه خونی AB منفی باشند.

سخنگوی سازمان انتقال خون ایـــران گفت: در ســال‌های گذشته همزمان با ماه مبارک رمضان، مراکز اهدای خون با کاهش مراجعه مردم روبرو می‌شد و از طرفی چند ســالی بود که فاصله بین افطار تا سحر کوتاه بود، اما امســال مراکز انتقال خون سراسر کشور با ذخیره خونی بسیار خوبی وارد ماه مبارک رمضان شدند.

بنابراعلام وب‌دا، حاجی بیگی اظهار داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان از مردم خواســتیم که اهدای خون را به شب‌های قدر موکول نکنند و در روزهای این ماه مبارک به اهدای خون بپردازند، روزه‌داری مانعی برای اهدای خون نیست و اهدای خون هم باعث ابطال روزه نمی‌شود.

وی در پایان با بیان این که در سازمان انتقال خون ایـــران، اهدای خون به طور کامل داوطلبانه اســت و اهدای خون هیجانی کنار گذاشته شده اســت، گفت: اهدای خون با شعار اهدای خون مسئولانه و آگاهانه به پیش می‌رود و دیگر برای افزایش اهدای خون، نیاز به مصاحبه نیست بلکه مردم بزرگوار بر اساس حس نوع دوستی و انسان دوستی اقدام به اهدای خون می‌کنند.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته ۹۰ نسبت ایـــرانی‌ها گروه خونی مثبت دارند اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

1295365 823 اظهارات مداخله‌جویانه سناتور آمریکا درباره ایـــران

خبرگزاری ایسنا: به نقل از پایگاه اینترنتی نشریه هیل، سناتور جمهوریخواه آمریکا از ایالت آرکانزاس اعلام کرد که سیاســت خارجی آمریکا در قبال ایـــران باید اعمال فشار برای تغییر نظام باشد.

تام کاتن که گفته می‌شود مرتبا در مورد موضوعات مربوط به سیاســت خارجی به کاخ سفید گزارش ارائه می‌کند، گفت سیاســت آمریکا باید تغییر نظام در ایـــران باشد.

این سناتور آمریکایی از مخالفان جدی توافق هسته‌ای میان ایـــران و آمریکا بود.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته اظهارات مداخله‌جویانه سناتور آمریکا درباره ایـــران اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

مریسا میر مدیرعامل سابق شرکت یاهو، یکی از کاندیداهای اصلی جایگزینی تراویس کالانیک مدیرعامل شرکت تاکسیرانی اوبر شده اســت.

مقاله‌های مرتبط:

پس از اخراج تراویس کالانیک از سمت مدیرعاملی اوبر، هیئت مدیره‌ی این شرکت به دنبال شخصی با دید تجاری اســت تا بتواند اوبر را یک گام به جلو ببرد؛ ظاهرا مریسا میر، مدیرعامل ۴۲ ســاله‌ی پیشین یاهو، یکی از کاندیداهای اصلی این سمت اســت. میر پیش از یاهو، در شرکت گوگل هم فعالیت کرده اســت. با وجود اینکه او سابقه‌ی کاری چندان موفقی در یاهو ندارد، ولی توانسته اســت نقش خود را به‌عنوان یک نیروی باکفایت در گوگل ایفا کند. به‌علاوه، میر یکی از شناخته‌شده‌ترین مدیران جهان اســت و این مورد می‌تواند کمک بزرگی به رشد اوبر بکند.

d8d01cd6 c9f0 474c 9f73 2e3ac3860a1a مریسا میر احتمالا مدیرعامل بعدی اوبر خواهد بود

میر می‌تواند مثل نوری در پایان یک تونل تاریک برای اوبر باشد؛ او سمت‌وسوی جدیدی به اوبر می‌دهد که مورد قبول جامعه خواهد بود. پس از شکست تراویس کالانیک در مدیریت این شرکت تاکسیرانی، شخصی مثل مریسا میر با تفکر متفاوت می‌تواند این شرکت را نجات دهد. در حال حاضر، اشخاص زیادی به‌عنوان کاندیدای مدیریت عامل اوبر وجود دارند؛ ولی به نظر می‌رسد که مریسا میر بیشترین شانس را برای به دست آوردن این سمت داشته باشد. نظر شما در این مورد چیست؟

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته مریسا میر احتمالا مدیرعامل بعدی اوبر خواهد بود اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

 • تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
 • موضوع : مختلف

افراد زیادی از جوسلین وایلدنستاین، هیولای چهار میلیون دلاری، گرفـــــته تا مایکل جکسون به جراحی پلاســتیک اعتیاد داشتند. با چند مورد از آن‌ها آشنا شوید!

فرادید| افراد زیادی از جوسلین وایلدنستاین، هیولای چهار میلیون دلاری، گرفـــــته تا مایکل جکسون به جراحی پلاســتیک اعتیاد داشتند. با چند مورد از آن‌ها آشنا شوید!
 
هانگ میاکو
به نقل فرادید*،
این معتاد به عمل جراحی پلاســتیک اهل کره جنوبی بود. او حتی روغن پخت و پز را به زیر پوستش تزریق می‌کرد! هانگ میاکو، ۴۸ ســاله، یکی از عجیب‌ترین موارد جراحی پلاســتیک به حساب می‌آید. این خانوم آنقدر روغن زیر پوستش تزریق کرده بود که چهره‌اش اصلا قابل شناسایی نبود.
 
خانوم هانگ اولین بار در سن ۲۸ ســالگی عمل جراحی پلاســتیک انجام داده بود و پس از آن نیز چندین بار این کار را انجام داد. اما وسواسش به حدی رسید که توما دیگر حاضر نشدند او را عمل کنند و به همین دلیل او خودش دست به کار شد. او به دلیل داشتن سری بزرگ و بدن کوچک، با لقب «پنکه ایستاده» صدا زده می‌شد.

67667 933 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

او سرانجام در یک برنامه تلویزیونی در کره جنوبی حاضر شد. مردم کره حاضر شدند از نظر مالی به او کمک کنند تا عمل جراحی نهایی برای کوچک کردن صورتش را انجام دهند. در نخستین جراحی ۶۰ گرم مواد خارجی از صورت و ۲۰۰ گرم از گردنش خارج شد و عمل‌های دیگری نیز بر روی هانگ انجام شد، گرچه او هیچ وقت نتوانست ظاهر اصلی خود را به دست آورد.
 
هیولای ۴ میلیون دلاری آمریکا
در رسانه‌ها لقب «عروس وایلدنستاین» به او داده شده که به عروس فرانکشتاین اشاره دارد. گفته می‌شود که جوسلین در طول این چند ســال نزدیک به ۴ میلیون دلار برای جراحی‌های زیبایی خرج کرده اســت. او پس از خیانت شوهرش تصمیم گرفـــــت تا با عمل جراحی زیباتر به نظر برسد. عــکس کاملا گویای زندگی جوسلین اســت.
 

67675 378 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

مایکل جکسون
او بیش از ۱۰ بار عمل جراحی پلاســتیک انجام داد. البته نیاز به توضیح ندارد که چگونه یک آدم عادی و خوش‌تیپ روی صحنه خودش را به شکل یک غیرعادی و عجیب درآورد. گفته می‌شود که او فقط بیش از ۱۰ بار بینی‌اش را عمل کرده بود.

67669 841 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

پیت بِرنز
این خواننده مشهور تقریبا تمام درآمدش را خرج عمل جراحی پلاســتیک کرد. میزان پلی‌اکریل‌آمید تزریق شده به لب‌های پیت بیش از حد بود. پیوند گونه، عمل بینی و خالکوبی‌های فراوان باعث شد تا او تمام درآمدش را خرج اینگونه عمل‌ها کند و آخرش هم جواب نگیرد!
 

67670 912 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

مرد گربه‌ای
دنیس اَونر که به «مرد گربه‌ای» هم مشهور اســت، چندین عمل جراحی پلاســتیکی تاکنون انجام داده که راه برگشت هم ندارد. او در طول این مدت تلاش کرده تا خودش را شبیه ببر کند.
 

67671 673 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

مرد مارمولکی
او در ســال ۱۹۷۲ با نام اریک اسپراگ به دنیا آمد اما بعدها با نام مرد مارمولکی معروف شد. او نخستین انسانی اســت که زبانش به دو نیم تقسیم شده اســت. او ۷۰ ساعت برای خالکوبی بدنش وقت گذاشته تا بتواند شبیه به خزندگان شود. همچنین پنج شاخک از جنس تفلون در بالای ابروهایش کار گذاشته شده اســت. علاوه بر این موارد، او تلاش کرده تا دندان‌هایش را تیز کند و تغییراتی روی پره‌های بینی و لاله‌های گوشش داده اســت.

67672 597 عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک!

منبع: Oddee
ترجمه: وبسایت فرادید

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته عــکــس هـا/ اعجوبه‌های جراحی‌ پلاســتیک! اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

صفحه 1 از 144
12345678910 بعدی 203040...«